Heb jij de nieuwe activiteitengids van Lingewaard al? Het voorjaar is in volle gang en de zon helpt ons om in de stemming te komen. Sinds deze week kun je in heel Lingewaard de Max Vitaal activiteitengids ophalen met daarin een uitgebreid sportief en sinds dit jaar ook cultureel aanbod! Zeer laagdrempelig kunnen senioren kennismaken met uiteenlopende activiteiten.
Yoga, walking handbal, schilderen etc. Dankzij de gids van Max Vitaal kan u vrijblijvend ontdekken welke activiteit bij u past of u ontdekt uw creatieve talenten samen met andere leeftijdsgenoten. Een proefles bijwonen kan door vrijblijvend contact op te nemen met de deelnemende aanbieder.
“Max Vitaal heeft alle mogelijke activiteiten binnen de gemeente in de gids gebundeld, waardoor u niet zelf op zoek hoeft te gaan naar de legio mogelijkheden. U zal verrast worden door de aangeboden keuzes!”
Het boekje is gratis te krijgen op diverse plekken (druk op de locaties voor de openingstijden):
- Dorpshuis Angeren
- Ontmoetingscentrum Doornenburg
- Fysiotherapie Gendt
- Zilverhuus Huissen (Tijdens participatiepunt uren: di. 13.30 tot 15.30u)
- Minkhof in Bemmel
Max Vitaal is een initiatief vanuit het Lingewaards Sportakkoord in samenwerking met de seniorenstichtingen, sport & cultuuraanbieders, Clink, Sportservice Lingewaard en de Gemeente Lingewaard. De gids maakt het mogelijk om meer dan 140 activiteiten te ontdekken.